Telefon
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

UBM Bagnom; 1994 yılında faaliyete geçtiğimiz ilk andan itibaren, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde, yenilikçi fikirler ile sektörel gelişime ve tüketici memnuniyetine katkıda bulunmayı öncelik edinmiştir.

Ulusal ve uluslararası standartlar çizgisinde, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ile yönetim ve üretimde kalite standartlarını sürekli geliştirmeyi hedefleyen firmamız, TSE belgeli ve birçok patentli ürün ve tasarımı ile gerek yurtiçi gerek yurtdışında ürünleri ile sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almıştır.

Günümüzde Airvent, UBM markaları çatısında sunduğumuz plastik yapı ve banyo malzemeleri, banyo mobilyaları, duşakabin, küvet ve duş tekneleri, hırdavat ürünleri, alüminyum aksesuar ürünleri ve diğer PVC ürünler ile iç ve dış ticarette ülkemiz ekonomisine katkı vermekteyiz.

11.000 m2 alan üzerinde inşa edilmiş fabrikamız, bölge satış ofislerimiz ve yurtdışı ihracat ofislerimizle, bugünün ve yarının üreten Türkiye’sinin ulusal ve uluslararası büyüyen bir başarı hikâyesi olabilmek için çıktığımız yolda emin adımlarla ilerlememize katkıda bulunan tüm çalışanlarımızın ve değerli müşterilerimizin bize duydukları güven ve verdikleri desteğe teşekkür ederiz.

UBM Plastik San. Tic. Ltd. Şti.

Bize Soru Sorun
iletisim

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM